Konya Çevre Mühendisliği

Çed kararı alındıktan itibaren bir tesisin faaliyetlerine başlayabilmesi için yürütülen işlemlerin tamamın çevre danışmanlığı adını almaktadır. Bu bağlamda, firmamız ile sizlere çevre danışmanlığı hizmeti de sunmaktadır. İşletmenizin; mevzuata uygunluğu, alınan önlemlerin etkisi ve uygulanma hali de danışmanlık hizmetimiz bünyesindeki çalışmalara dahildir. Mevzuata uygun bir biçimde yönettiğimiz çevre hizmetlerimizi sizlere sunmakta olan firmamız, sizlere aylık faaliyet raporları hazırlamakta ve bu raporları sunmaktadır. İç tetkik raporlarını da faaliyet raporlarını da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu ölçeklerde hazırlayan firmamız, sizlerin Bakanlık önünde temsilini en iyi şekilde yapmaktadır. İşletmenizin, çevre mevzuatı çerçevesinde sahip olması gereken çevre izni ve lisans belgelerini alacak, güncelleyecek olan firmamız üst makamlarca istenen belgeleri eksiksiz ve zamanında tamamlamaktadır.

İşletmenizin; lisans ve çevre izni işlemlerini yapacak olan firmamız, Ek:1 ve Ek:2 listesine uygun çalışma yürütecektir. Sizlerden istenen her belgenin kontrolleri uzmanlarımızca gerçekleştirilip olup herhangi bir mağduriyet yaşamamanız konusunda değerlendirmeler yapılıp eksiklikler varsa ortaklaşa giderilecektir. Vize dönemlerinde de eksiksiz hizmet sunmakta olan firmamız, süreçleri ve prosedürleri sizlerin hiç yorulmadan tamamlanmasında etkin rol almakta olup, profesyonel ekibi ile pek çok hizmet alanında da etkin rol almaktadır.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile sizlerin devlet ve yabancı devlet hibelerinden en iyi şekilde yararlanmanızı amaç edinmiş olan firmamız, pek çok konuda verdiği hizmetleri de referans göstererek başvurularınızdan olumlu sonuç almanızı sağlar. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetler ile Konya danışmanlık alanında rakibi olmayan bir firma kazanmış durumdadır. Çevre mühendisliği alanında öncü olan firmamız, yurt dışından gelen misafirlere en iyi şekilde konaklama imkanı ve çevirmen yardımı da sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler ile elde edeceğiniz başarılarınızda bizlerin yüzlerinde tebessüm oluşturacak olup bizlerin sunmuş olduğu kusursuz hizmetin keyfini süreceksiniz.

Konya’da çevre danışmanlığı konusunda fark yaratan firmamız, daha önce yaptığı çalışmalar ile rakiplerini gerisinde bırakmakta olup pek çok olumlu dönüşler almaktadır. Sunduğu hizmetler ile birçok işletmelerin memnuniyetini ve kazanmış olan firmamızı tercihiniz halinde siz de sunduğumuz kusursuz hizmetten faydalanabileceksiniz.